Volné místo

Obsluha linky praní brambor Strakonicko

!!! HLEDÁME PRÁVĚ TEBE !!! Práce pro každého, na věku nám nezáleží. Nenáročná práce v nepřetržitém provozu. Dva dny práce, dva dny volno.

Strakonice, Horažďovice

Hlavní poměr

POŽADUJEME

- minimální věk 18 let
- spolehlivost
- manuální zručnost
- práce krátký dlouhý týden ( po 12h/směna )

NABÍZÍME

Základní mzda od 25.000,-

- nenáročná práce pro mladé i starší
- práce na HPP
- na věku nám nezáleží !!( HLEDÁME PRÁVE TEBE )!!
- příplatky za sobotu 20% průměrného výdělku
- příplatek za neděli 20% průměrného výdělku
- příplatek za práci v noci 20% průměrného výdělku
- MOŽNOST PŘESČASŮ A PŘÍPLATEK BUDE 25% z průměrného výdělku
- příspěvek na stravu 62% ceny jídla
- ZAJIŠTĚNÉ hezké ubytování 15 minut od práce
- možnost čerpání týdenních zálohy ze mzdy

NÁPLŇ PRÁCE

• kontrola kvality vyráběných produktů
• kontrola kvality a balení vyrobeného produktu
• dodržování pravidel systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému - kontrola chodu linky
• práce v celoročním nepřetržitém směnném provozu

Kontaktní osoba

Zdeněk Roušal

Volejte

606 774 081

Mailujte

zdenek.rousal@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.