Volné místo

Operátor výroby Písek

!!! HLEDÁME PRÁVĚ TEBE !!! Operátor výroby Písek Jihočeský Kraj, práce na tři směny nebo ve vícesměnném provoze, 1. Možnost klidného ubytování 2. Týdenní zálohy

Písek - JIHOČESKÝ KRAJ

Hlavní poměr

POŽADUJEME

- minimální věk 18let
- základní vzdělání
- schopnost pracovat jako člen týmu
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- praxe ve výrobním závodě alespoň jeden rok
- třísměnný provoz / nepřetržitý provoz ( krátký dlouhý týden )

NABÍZÍME

- nástupní mzda od 27 900 Kč + příplatky, bonusy
- navýšení mzdy po zkušební době od 29 400 Kč + příplatky, bonusy 0 - 24%
- příplatky za noční směny 20% ( při nepřetržitém provozu cca 1600 Kč )
- příplatky za víkendové směn 20% ( při nepřetržitém provozu cca 1200 Kč )
- možnost týdenních záloh
- zajištěné ubytování s příspěvkem
- možnost příspěvku na dopravu
- dotované stravování ( od 30 Kč/jídlo )
- každoroční navyšování mezd
- možnost kariérního růstu (seřizovač, tavič, mistr)
- v horkých dnech častější přestávky (po hodině)

NÁPLŇ PRÁCE

- obsluha výrobních strojů podle pracovních instrukcí
- manipulace a ukládání vyrobených dílů a komponentů
- kontrola kvality hotových výrobků a garance řádné kvality
- udržovat vysokou úroveň kontroly kvality a výkonů
- udržovat stroje, zařízení a pracoviště v čistotě

Kontaktní osoba

Zdeněk Roušal

Volejte

606 774 081

Mailujte

zdenek.rousal@agenturatriangle.cz

Použijte kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Prosím čtěte více zde.